HAKKIMIZDA

Ankadea Danışmanlık A.Ş.

Ankadea Danışmanlık A.Ş. olarak farklı uzmanlık alanları ve bilgi birikimlerini temel alan, deneyimli, profesyonel kadromuz ile ihtiyaçlarınızı belirlemek ve hızla değişen global dünyada hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için bu ihtiyaçlarınıza özgü çözümler sunmaktayız.

Finansal yönetim ve ekonomik kararlarla ilgili tüm ilke ve unsurların her geçen gün daha da önemli hale gelmesi, hem kurumları hem de kişileri bu konulara yönelik kapasitelerini arttırmaya yönlendirmiştir. Ankadea olarak, ekonomik kararlar alırken bu anlamda tüm finansman, kontrol ve raporlama ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, entegre, sonuçları ölçülebilir ve gözlemlenebilir hizmetler sunmaktayız.

Vizyonumuz

Uluslararası alanda bilinirliği yüksek, teknolojiyi yarınların ihtiyaçlarına yönelik tasarlayabilen ve müşterilerine yönelik sunduğu hizmetlerde kullanabilen ve fark yaratabilen yenilikçi bir çözüm ortağı olmaktır.

Misyonumuz

urum ve kişilerin finansal yönetim alanındaki kapasitelerini mümkün olan en etkili şekilde arttırarak rekabet edebilirlik seviyelerini geliştirmelerine olanak sağlayacak hizmetler sunmaktır.

REFERANSLARIMIZ

  ADDRES

  235. Cad. Plenty Plaza No:9/14 Yukarı Öveçler Çankaya Ankara/TÜRKİYE

  TELEFON

  +90 312 473 5727

  E-POSTA

  info@ankadea.com